Sıkça Sorulan Sorular

İş Yeri Sigortası Nedir, İş Yeri Sigortası Neleri Kapsar, Neden İş Yeri Yangın Sigortası Olarak Söyleniyor Yoksa Sadece Yangınla Alakalı mı Bir Sigorta mı ?

Trafik sigortası nedir, ne işe yarar, Motorlu aracı olan herkes trafik sigortası satın almalı mı, Hangi motorlu araçlara trafik sigortası yaptırılır, Trafik sigortasını yaptırmak “satın almak” zorunda mıyım, Trafik sigortasının geçerlilik süresi kaç gündür, Aracımı sattığımda trafik sigortamı iptal ettirebilir miyim ?

Kasko Nedir, Kasko Yaptırmak Zorunlu Mu , Kasko Neleri Kapsar, Nereden Kasko Satın Alabilirim”Yaptırabilirim” Kasko Poliçesine Güvenebilirmiyim, Kaza Yaptığımda Ne Yapmalıyım, Benim Aracıma Kasko Yapılır Mı ?

Konut Paket Sigortası Nedir, Konut Sigortası Zorunlu Mu, Konut Sigortası Neleri Kapsar, Kimler Konut Sigortası Yaptırabilir, Konut Sigortasını Sadece Ev Sahipleri Mi Yaptırabilir, Kiracılar Da Konut Sigortası Yaptırabilir Mi, Konut Sigortası Sadece Konutu Mu Kapsar, Konut Sigortası İçindeki Eşyaları Da Kapsar Mı, Konut Sigorta Poliçesinin Geçerlilik Süresi Ne Kadar, Konut Sigortasını Ev Sahipleri Mi Yoksa Kiracılar Mı Yaptırmalı…